Participanți

 

 

NR. CRT. NUME ELEV CLASA LICEUL ORAŞUL PROFESOR PREGĂTITOR
1 IVANCU BOGDAN 7 Colegiul Național “Frații Buzești” / Palatul Copiilor Craiova PREOTEASA CEZARIAN
2 DURLĂNESCU ŞTEFAN 7 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova GRINDEANU MIHAELA
3 DICU ADRIAN EMANUEL 9 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
4 LINCĂ NICOLAE ROBERT 9 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
5 UDRIŞTOIU ALEXANDRA MARIA 9 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
6 CÎRCEANU BOGDAN ANDREI 10 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
7 RADU MIRCEA ANDREI 10 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
8 BADEA ANDREI OVIDIU 11 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova GRINDEANU MIHAELA
9 LEMENI IOAN CODRUȚ 11 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova DOCHIA MARINELA
10 GÎNGU IONUȚ 12 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova VIȚELARU SOFIA
11 IORDACHE IOAN BOGDAN 12 Colegiul Național “Frații Buzești” Craiova NICOLI MARIUS
12 MOANȚĂ LIVIU IONUȚ 8 Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova NICOLI MARIUS
13 NICOLAE RADU MIHAI 8 Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova NICOLI MARIUS
14 NICOLA ALEXANDRA MIHAELA 7 Școala Gimnazială “Sfântul Dumitru” Craiova NICOLI MARIUS
15 NANU RUXANDRA LAURA 8 Școala Gimnazială “Traian” Craiova NICOLI MARIUS
16 CHEREŞDI DORU 9 Colegiul Național “Gheorghe Țițeica” Dr. Tr .Severin CREȚESCU RODICA ANGELICA, ȘERBAN OTILIA RAMONA
17 FLOREA ANDREI BOGDAN 10 Colegiul Național “Gheorghe Țițeica” Dr. Tr .Severin CREȚESCU RODICA ANGELICA
18 STRETCU MIHAI CĂTĂLIN 10 Colegiul Național “Gheorghe Țițeica” Dr. Tr .Severin CREȚESCU RODICA ANGELICA
19 CENUȘE ANDRADA 10 Colegiul Național “Traian” Dr. Tr .Severin PIȚ-RADA IONEL VASILE
20 DRĂCEA IULIAN 10 Colegiul Național “Traian” Dr. Tr .Severin PIȚ-RADA IONEL VASILE
21 GARDNER KRISS ROBERT 10 Colegiul Național. “Traian” Dr. Tr .Severin PIȚ-RADA IONEL VASILE
22 ȘTEFAN BOGDAN 10 Colegiul Național “Traian” Dr. Tr. Severin PIȚ-RADA IONEL VASILE
23 BIRȚOIU ALEXANDRU – VASILE 9 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA MARIA,
LOGHIN MALINA
24 MARINESCU IOANA 9 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA MARIA,
LOGHIN MALINA
25 BARBU MIHAI 10 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA,
FĂRCĂȘANU ANTOANELA
26 KAPROS ANA 10 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA -MARIA,
GRIGOREAN ANDREI,
HALLER ANTONIA,
SPATAREL DAN
27 ARNĂUTU ANDREI 11 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA -MARIA,
SPATAREL DAN,
HALLER ANTONIA
28 BRABETE ADRIAN 11 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA -MARIA,
HALLER ANTONIA
29 KAPROS MARIA 11 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA -MARIA,
SPATAREL DAN,
HALLER ANTONIA
30 PAPA VICTOR-ALEXANDRU 12 Colegiul Național  ”Mircea cel Bătrân” Rm. Vâlcea ARISANU ANA -MARIA,
HALLER ANTONIA
31 BADEA ADRIAN 11 Colegiul Național de Informatică “Matei Basarab” Rm. Vâlcea GRECEA VIOLETA, NICOLI MARIUS
32 MANDA OCTAVIAN 6 Școala Gimnazială ”Take Ionescu” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA
33 DEACONESCU SABIN MARIO 7 Școala Gimnazială ”Take Ionescu” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA
34 DIACONESCU-ARMĂȘESCU ANDREI 7 Școala Gimnazială ”Take Ionescu” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA, DUMITRESCU OVIDIU
35 DIMITRIU ANDREI DRAGOȘ 8 Șc. Gim. ”Take Ionescu” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA
36 GHEORGHE LIVIU ARMAND 8 Școala Gimnazială ”Take Ionescu” Rm. Vâlcea MLISAN MIRELA
37 POPA FILIP 6 Colegiul Național “Ion Minulescu” Slatina RODICA BADEA, DORU ANASTASIU POPESCU
38 STAICU ALEXANDRU 10 Colegiul Național “Ion Minulescu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU, DRĂGHICI AURELIA
39 OPREA MARINA 7 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina BIANCA OPREA
40 STANCIU CIPRIAN 9 Colegiul Național. “Radu Greceanu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU, RODICA RĂDULESCU
41 VOICULESCU CRISTIAN CONSTANTIN 9 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU, RODICA RĂDULESCU
42 MANDĂ BOGDAN 10 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina CĂTĂLIN BARBU
43 JILAVU ALEXANDRU CRISTIAN 11 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU
44 MATEI GABRIEL 11 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU
45 PESCARU ANDREI ALEXANDRU 11 Colegiul Național “Radu Greceanu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU
46 CONSESCHI VLAD 7 Școala Gimnazială “Eugen Ionescu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU
47 VĂDĂSTREANU ROBERT 8 Școala Gimnazială “Eugen Ionescu” Slatina DORU ANASTASIU POPESCU
48 RIZESCU BOGDAN CONSTANTIN 9 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu ȘOVĂILĂ CRISTIAN, PREOTEASA CARMEN
49 DUMITRESCU ANDREI 10 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu RUNCEANU MIHAELA
50 EFTENOIU IOAN 11 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu RUNCEANU MIHAELA
51 IONAȘCU GABRIEL DANIEL 11 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu TOMULESCU VASILICA, TOMULESCU DUMITRU
52 PÎRVULEȚ MIHAI 11 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu RUNCEANU MIHAELA
53 MIHĂILESCU VLAD TIBERIU 12 Colegiul Național. ”Ecaterina Teodoroiu” Târgu Jiu RUNCEANU MIHAELA
54 POPA SEBASTIAN 7 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
55 BADESCU ANDREI OCTAVIAN 9 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
56 PATULARU MIHAI DUMITRU 10 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
57 PEPTENARU MARIN VASILE 10 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
58 VERSOIU TUDOR SORIN 11 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
59 CHITESCU NARCIS GIORGIAN 12 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
60 ILIE IONUT BOGDAN 12 Colegiul Național. ” Spiru Haret” Târgu Jiu STOICHIȚOIU DAN
61 VASILUTA ALEXANDRU MIHAI 5 Școala Gimnazială “Constantin Săvoiu” Târgu Jiu BOIAN FLAVIUS
62 POPESCU IOAN 8 Școala Gimnazială  “Constantin Săvoiu” Târgu Jiu NODEA GABRIELA
63 CHIȚAN RAFAEL ALEXANDRU 7 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA
64 DABELEA IOANA VIVIANA 8 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA, DABELEA OANA
65 CODREANU CĂTĂLIN 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
66 DAVIȚOIU ANDREI 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
67 POPEANGA MIHNEA 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
68 STOIAN ALEXANDRU SORIN 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
69 ȚIR VLAD IOAN 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
70 VÎLCU ERIC 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA GABRIELA
71 AMZA ANDREEA 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA GABRIELA
72 GUȚĂ RĂZVAN 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
73 PAȚICA ANDREEA ALEXANDRA 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
74 RĂDOI IULIAN CONSTANTIN 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
75 STOICHIȚESCU MARIA 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
76 UȘURELU FLORIAN 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu NODEA EUGEN
77 CIUREA MARIUS GABRIEL 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu DABELEA OANA
78 LAIU FLORIN 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu GOGA ELENA
79 PRAVĂ FELIX MIHAI 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA
80 SĂVOIU VALENTIN MARIAN 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA
81 SIMIONESCU ANA MARIA 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu DABELEA OANA
82 TIRIPLICĂ VLAD 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA
83 DEACONU LUCIAN VALENTIN 12 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu DABELEA OANA
84 POPESCU OCTAVIAN DANIEL 12 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu POPESCU SANDA